Newsletter

Witaj w magicznym świecie unikatowych mebli!

Dołącz do mnie i odmień swój mebel nie do poznania!

Chciałabyś samodzielnie odnawiać meble, ale brak Ci wiedzy, pomysłów lub pewności siebie? Myślę, że dobrze trafiłaś!

Zostaw swój adres e-mail i dołącz do odbiorców mojego newslettera pt. „Meblowe Newsy”. 

Dwa razy w miesiącu będziesz otrzymywać ode mnie sporą dawkę inspirujących treści na temat odnawiania i stylizacji mebli. Poznasz moje stylizacyjne triki, inspiracje oraz sprawdzone produkty, a także dowiesz się, co słychać w mojej Pracowni.

Dołączając do newslettera, otrzymasz również informacje o zwalnianych terminach warsztatów, które rozchodzą się, jak ciepłe bułeczki :).

Chcesz działać już teraz i nie wiesz od czego zacząć?
Przygotowałam dla Ciebie darmowy poradnik!

Dowiedz się, czego najbardziej potrzebujesz, rozpoczynając przygodę z odnawianiem mebli, a co na początku jest zbędne ?

BEZPŁATNY narzędziownik z którego dowiesz się:
  • Jak przygotować miejsce do pracy, gdy nie dysponujesz osobnym warsztatem.
  • Jakie narzędzia i materiały są niezbędne już na samym początku, aby odnowienie mebla było możliwe.
  • Z jakich narzędzi możesz na starcie zrezygnować i tym samym ograniczyć inwestycje w sprzęt.

Kliknij poniżej w przycisk i zacznij przygodę z odnawianiem mebli

A jeśli chcesz nauczyć się odnawiania mebli krok po kroku, od podstaw, to koniecznie zapoznaj się z ofertą mojego autorskiego kursu online

"Odmień swój mebel nie do poznania"

Już w sprzedaży

O mnie

Karolina Pach, stylistka mebli, właścicielka Pracowni Hokus Pokus Home

Od 2015 roku zajmuję się odnawianiem i stylizacją mebli, przeistaczając stare, zniszczone lub nudne meble w unikatowe meblowe dzieła sztuki.

Przeprowadziłam setki metamorfoz mebli, swoją wiedzą i doświadczeniem dzieląc się z moimi odbiorcami na kilku kanałach w social media. Moje starania zostały docenione m.in. poprzez nominację do TOP 3 Rankingu INFLUENCERS LIVE AWARDS WROCŁAW 2022, w kategorii Wnętrza / DIY, jak również poprzez publikacje w magazynach od designie tj. LABEL czy DESIGN ALIVE. Miałam również zaszczyt wziąć udział w programie TVN „Pani Gadżet”, w ramach cyklu „Kobiecy Biznes w TVN Style”.

Od 2022 roku prowadzę unikatowe warsztaty stylizacji mebli, podczas których kursantki przeprowadzają metamorfozy pospolitych sosnowych szafek, tworząc z nich meblowe arcydzieła.

Opinie

Pani Karolina to przede wszystkim mistrzyni w swoim fachu. Jestem szczęśliwa, że to właśnie ona tworzyła mebel do mojego domu. Tworzyła to właściwe określenie, bo tak naprawdę bazą były dwie komody rast z Ikea, a efekt końcowy to bardzo stylowa, elegancka komoda, z pięknymi listwami i w kolorze morskim. Niezwykle dobry kontakt z Panią Karolina pozwolił nam na dopracowanie wszystkich szczegóły projektu, mimo że tylko przez Messanger. Polecam serdecznie…sama myślę już nad nowym meblem.”

Kinga Grubska

Pół dnia zastanawiałam się jak ubrać w odpowiednie słowa to co tworzą dłonie tej wspaniałej i cierpliwej osoby … i tak nie znajduje odpowiednich serce mi się raduje, oczy szklą kiedy po raz kolejny patrzę na komody, którym dała nowe życie Jestem przeszczęśliwa bo z pewnością nikt nie ma takich w swoim domu Z pewnością to nie koniec naszej współpracy pani Karolino… !!! Będę dziękować i dziękować i dziękować

Kasia Sewruk-Zbrzeźna

„Hokus Pokus” i Pani Karolina zamieniła komodę z Ikea w prawdziwe cudo- mebel wyjątkowy, który jest największą ozdobą mojego mieszkania! Przeszło to moje oczekiwania i utwierdziło w przekonaniu, że Pani Karolina jest prawdziwą Czarodziejką! Polecam z całego serca współpracę z Panią Karoliną! Pani Karolino dziękuję za dostarczone mi wrażenia estetyczne i tak dużo radości!

Landa Solarz

Z całego serca polecam współpracę z Karoliną. Spod Jej rąk wychodzą istne cuda. Nie ma co się zresztą dziwić bo Karolina cała jest magią. Miałam okazję uczestniczyć w warsztatach organizowanych przez Karolinę, poznać tajniki Jej pracy, jakość pracy i ogromne otwarte serce. Wszystko pięknie przemyślane, każdy kolejny krok idealnie zaplanowany. Cały czas pozostaję pod ogromnym wrażeniem Jej osoby, Jej twórczej duszy, Jej uważności na każdy detal, ogromnej pracowitości, zaangażowania. Jeśli chcesz odmienić swoje życie i wejść w świat magii koniecznie pojedź na warsztaty a jeśli chcesz zaprosić trochę magii do swojego domu, oddaj swój mebel w ręce Karoliny. Karolina, już na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Dziękuję

Małgorzata Romanowska