Oferta - Odnawianie Mebli

Oferta odnawianie mebli Hokus Pokus Home
W pracowni Hokus Pokus Home wykonujemy oryginalne i nietuzinkowe metamorfozy mebli, skupiając się na ich stylizacji czyli malowaniu, zdobieniu, zmianie proporcji.

Naszą cechą charakterystyczną jest efekt WOW, który towarzyszy każdej metamorfozie. Wśród naszych realizacji trudno znaleźć meble, które są po prostu pomalowane na inny kolor, zawsze jest to coś więcej. Zachęcamy również klientów do wprowadzania odważnych akcentów kolorystycznych do wnętrz, stąd wśród naszych realizacji znajdują się głównie meble w różnych kolorach, rzadko w bieli. Uwielbiamy dekory, złocenia, sztukaterię na meblach, czyli tzw. biżuterię meblową. Wszystko to komponujemy z umiarem i z klasą. Nasze realizacje często goszczą we wnętrzach w stylu eklektycznym, nowojorskim, Modern Classic, Hamptons czy Glamour, są perełkami we wnętrzu, zwracając na siebie uwagę już od progu.

Każdą stylizację, którą proponujemy klientom, planujemy w oparciu o wystrój wnętrza, do którego ma trafić mebel. Zwracamy uwagę na tekstylia, dodatki w pomieszczeniu, ale przede wszystkim liczy się charakter i gust klienta.